Hafta sonunu futbol heyecanıyla geçirmek isteyenler için 31 Ekim 2026 Cumartesi gününün maç takvimi belli oldu. Süper Lig'de Fenerbahçe – Göztepe mücadelesi öne çıkarken Avrupa'nın önemli liglerinde de kritik karşılaşmalar sahne alacak. Premier Lig'de Chelsea – Manchester United, Bundesliga'da Bayern Münih – Borussia Dortmund ve Serie A'da Milan – Inter maçları günün dikkat çeken randevuları arasında yer alıyor. Peki, bugün kimin maçı var? İşte, 31 Ekim 2026 maç programı ve maçların yayın kanalları…
31 EKİM 2026 MAÇ PROGRAMI: BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR?Trendyol Süper Lig13.30 | Erzurumspor FK – Çorum FK (beIN Sports 1)16.00 | Kocaelispor – Çaykur Rizespor (beIN Sports 1)19.00 | Fenerbahçe – Göztepe (beIN Sports 1)
13.30 | Erzurumspor FK – Çorum FK (beIN Sports 1)
16.00 | Kocaelispor – Çaykur Rizespor (beIN Sports 1)
19.00 | Fenerbahçe – Göztepe (beIN Sports 1)
Trendyol 1. Lig13.30 | Vanspor – Sarıyer (TRT Spor)16.00 | Fatih Karagümrük – Pendikspor (beIN Sports 2)16.00 | Bursaspor – Bandırmaspor (TRT Spor)19.00 | Manisa FK – Batman Petrolspor (TRT Spor)
13.30 | Vanspor – Sarıyer (TRT Spor)
16.00 | Fatih Karagümrük – Pendikspor (beIN Sports 2)
16.00 | Bursaspor – Bandırmaspor (TRT Spor)
19.00 | Manisa FK – Batman Petrolspor (TRT Spor)
İngiltere Premier Lig15.30 | Chelsea – Manchester United (beIN Sports 3)18.00 | Manchester City – Brighton18.00 | Bournemouth – Leeds United18.00 | Brentford – Nottingham Forest18.00 | Coventry City – Sunderland18.00 | Hull City – Ipswich Town20.30 | Tottenham – Crystal Palace23.00 | Aston Villa – Fulham
İngiltere Premier Lig
15.30 | Chelsea – Manchester United (beIN Sports 3)
18.00 | Manchester City – Brighton
18.00 | Bournemouth – Leeds United
18.00 | Brentford – Nottingham Forest
18.00 | Coventry City – Sunderland
18.00 | Hull City – Ipswich Town
20.30 | Tottenham – Crystal Palace
23.00 | Aston Villa – Fulham
Almanya Bundesliga17.30 | Augsburg – Freiburg (S Sport Plus)17.30 | Werder Bremen – Hoffenheim (S Sport Plus)17.30 | Bayer Leverkusen – Stuttgart (S Sport Plus)17.30 | Borussia Mönchengladbach – Paderborn (S Sport Plus)17.30 | Schalke 04 – Leipzig (S Sport Plus)20.30 | Bayern Münih – Borussia Dortmund (S Sport Plus)
17.30 | Augsburg – Freiburg (S Sport Plus)
17.30 | Werder Bremen – Hoffenheim (S Sport Plus)
17.30 | Bayer Leverkusen – Stuttgart (S Sport Plus)
17.30 | Borussia Mönchengladbach – Paderborn (S Sport Plus)
17.30 | Schalke 04 – Leipzig (S Sport Plus)
20.30 | Bayern Münih – Borussia Dortmund (S Sport Plus)
İtalya Serie A17.00 | Bologna – Monza (S Sport 2, S Sport Plus)20.00 | Udinese – Roma (S Sport 2, S Sport Plus)22.45 | Milan – Inter (S Sport 2, S Sport Plus)İspanya La Liga16.00 | Levante – Atletico Madrid (S Sport Plus)18.15 | Rayo Vallecano – Celta Vigo (S Sport Plus)20.30 | Real Betis – Malaga (S Sport Plus)23.00 | Barcelona – Alaves (S Sport Plus)
17.00 | Bologna – Monza (S Sport 2, S Sport Plus)
20.00 | Udinese – Roma (S Sport 2, S Sport Plus)
22.45 | Milan – Inter (S Sport 2, S Sport Plus)
16.00 | Levante – Atletico Madrid (S Sport Plus)
18.15 | Rayo Vallecano – Celta Vigo (S Sport Plus)
20.30 | Real Betis – Malaga (S Sport Plus)
23.00 | Barcelona – Alaves (S Sport Plus)
Fransa Ligue 122.45 | Troyes – Le Mans (beIN SPORTS 2)Portekiz Ligi18.30 | Moreirense – Estrela Amadora23.30 | Porto – Estoril (beIN SPORTS 5)Suudi Arabistan Pro Ligi16.30 | Al Taawoun – Al Ettifaq17.55 | Al Fayha – Al Faisaly21.00 | Al Hilal – Al Fateh (HT Spor)
22.45 | Troyes – Le Mans (beIN SPORTS 2)
18.30 | Moreirense – Estrela Amadora
23.30 | Porto – Estoril (beIN SPORTS 5)
Suudi Arabistan Pro Ligi
16.30 | Al Taawoun – Al Ettifaq
17.55 | Al Fayha – Al Faisaly
21.00 | Al Hilal – Al Fateh (HT Spor)



