BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, HANGİ TAKIMLAR OYNUYOR? 31 Ekim 2026 Cumartesi bugünkü maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

Hafta sonunu futbol heyecanıyla geçirmek isteyenler için 31 Ekim 2026 Cumartesi gününün maç takvimi belli oldu. Süper Lig'de Fenerbahçe – Göztepe mücadelesi öne çıkarken Avrupa'nın önemli liglerinde de kritik karşılaşmalar sahne alacak. Premier Lig'de Chelsea – Manchester United, Bundesliga'da Bayern Münih – Borussia Dortmund ve Serie A'da Milan – Inter maçları günün dikkat çeken randevuları arasında yer alıyor. Peki, bugün kimin maçı var? İşte, 31 Ekim 2026 maç programı ve maçların yayın kanalları…

31 EKİM 2026 MAÇ PROGRAMI: BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR?Trendyol Süper Lig13.30 | Erzurumspor FK – Çorum FK (beIN Sports 1)16.00 | Kocaelispor – Çaykur Rizespor (beIN Sports 1)19.00 | Fenerbahçe – Göztepe (beIN Sports 1)

13.30 | Erzurumspor FK – Çorum FK (beIN Sports 1)

16.00 | Kocaelispor – Çaykur Rizespor (beIN Sports 1)

19.00 | Fenerbahçe – Göztepe (beIN Sports 1)

Trendyol 1. Lig13.30 | Vanspor – Sarıyer (TRT Spor)16.00 | Fatih Karagümrük – Pendikspor (beIN Sports 2)16.00 | Bursaspor – Bandırmaspor (TRT Spor)19.00 | Manisa FK – Batman Petrolspor (TRT Spor)

13.30 | Vanspor – Sarıyer (TRT Spor)

16.00 | Fatih Karagümrük – Pendikspor (beIN Sports 2)

16.00 | Bursaspor – Bandırmaspor (TRT Spor)

19.00 | Manisa FK – Batman Petrolspor (TRT Spor)

İngiltere Premier Lig15.30 | Chelsea – Manchester United (beIN Sports 3)18.00 | Manchester City – Brighton18.00 | Bournemouth – Leeds United18.00 | Brentford – Nottingham Forest18.00 | Coventry City – Sunderland18.00 | Hull City – Ipswich Town20.30 | Tottenham – Crystal Palace23.00 | Aston Villa – Fulham

İngiltere Premier Lig

15.30 | Chelsea – Manchester United (beIN Sports 3)

18.00 | Manchester City – Brighton

18.00 | Bournemouth – Leeds United

18.00 | Brentford – Nottingham Forest

18.00 | Coventry City – Sunderland

18.00 | Hull City – Ipswich Town

20.30 | Tottenham – Crystal Palace

23.00 | Aston Villa – Fulham

Almanya Bundesliga17.30 | Augsburg – Freiburg (S Sport Plus)17.30 | Werder Bremen – Hoffenheim (S Sport Plus)17.30 | Bayer Leverkusen – Stuttgart (S Sport Plus)17.30 | Borussia Mönchengladbach – Paderborn (S Sport Plus)17.30 | Schalke 04 – Leipzig (S Sport Plus)20.30 | Bayern Münih – Borussia Dortmund (S Sport Plus)

17.30 | Augsburg – Freiburg (S Sport Plus)

17.30 | Werder Bremen – Hoffenheim (S Sport Plus)

17.30 | Bayer Leverkusen – Stuttgart (S Sport Plus)

17.30 | Borussia Mönchengladbach – Paderborn (S Sport Plus)

17.30 | Schalke 04 – Leipzig (S Sport Plus)

20.30 | Bayern Münih – Borussia Dortmund (S Sport Plus)

İtalya Serie A17.00 | Bologna – Monza (S Sport 2, S Sport Plus)20.00 | Udinese – Roma (S Sport 2, S Sport Plus)22.45 | Milan – Inter (S Sport 2, S Sport Plus)İspanya La Liga16.00 | Levante – Atletico Madrid (S Sport Plus)18.15 | Rayo Vallecano – Celta Vigo (S Sport Plus)20.30 | Real Betis – Malaga (S Sport Plus)23.00 | Barcelona – Alaves (S Sport Plus)

17.00 | Bologna – Monza (S Sport 2, S Sport Plus)

20.00 | Udinese – Roma (S Sport 2, S Sport Plus)

22.45 | Milan – Inter (S Sport 2, S Sport Plus)

16.00 | Levante – Atletico Madrid (S Sport Plus)

18.15 | Rayo Vallecano – Celta Vigo (S Sport Plus)

20.30 | Real Betis – Malaga (S Sport Plus)

23.00 | Barcelona – Alaves (S Sport Plus)

Fransa Ligue 122.45 | Troyes – Le Mans (beIN SPORTS 2)Portekiz Ligi18.30 | Moreirense – Estrela Amadora23.30 | Porto – Estoril (beIN SPORTS 5)Suudi Arabistan Pro Ligi16.30 | Al Taawoun – Al Ettifaq17.55 | Al Fayha – Al Faisaly21.00 | Al Hilal – Al Fateh (HT Spor)

22.45 | Troyes – Le Mans (beIN SPORTS 2)

18.30 | Moreirense – Estrela Amadora

23.30 | Porto – Estoril (beIN SPORTS 5)

Suudi Arabistan Pro Ligi

16.30 | Al Taawoun – Al Ettifaq

17.55 | Al Fayha – Al Faisaly

21.00 | Al Hilal – Al Fateh (HT Spor)

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/galeri/bugun-hangi-maclar-var-kim-kiminle-oynuyor-31-ekim-2026-cumartesi-bugunku-maclar-hangi-kanalda-saat-kacta-7691307

Related Posts

SON DEPREMLER SON DAKİKA: AFAD/Kandilli Rasathanesi 31 Ekim son depremler listesi! Az önce deprem mi oldu?

Deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Son depremler listesine göre en son nerede deprem oldu? Ege Denizi'nde meydana gelen depremler bölgede tedirginlik yarattı. Peki, bugün deprem oldu mu?…

SOSYAL MEDYA YASAĞI SON DAKİKA: 1 KASIM’DA BAŞLIYOR! 15 yaş altına sosyal medya yasağı hangi uygulamalara gelecek, e-Devlet onayı nasıl yapılır?

Çocukların dijital dünyadaki güvenliğini sağlamaya yönelik 15 yaş altı sosyal medya yasağıyla ilgili gelişmeler, ailelerin gündeminde yer alıyor. Yeni düzenleme kapsamında sosyal medya platformlarına yaş sınırı getirilmesi ve 15 yaşını…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir