BUGÜNKÜ MAÇLAR 29 AĞUSTOS: Bu akşam kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Trendyol Süper Lig, 1. Lig, İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga maçları

Bu akşam kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Bu akşam Süper Lig'de nefes kesecek 3 mücadele ekrana gelecek. Avrupa'da ise Liverpool, Tottenham, Atletico Madrid ve Sevilla gibi devler sahaya çıkacak. Peki, bu akşam kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Trendyol Süper Lig, 1. Lig, İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga maçları

TRENDYOL SÜPER LİG19.00 TÜMOSAN Konyaspor-Kocaelispor21.30 Galatasaray-Göztepe21.30 Gaziantep FK-ÇAYKUR RizesporTRENDYOL 1. LİG19.00 İstanbulspor-Fatih Karagümrük19.00 Metro Holding Kayserispor-Bursaspor21.30 Batman Petrolspor-Sivasspor21.30 Mardin 1969 Spor-Vanspor FKİNGİLTERE PREMIER LİG14.30 Liverpool-Nottingham Forest17.00 Bournemouth-Everton17.00 Coventry-Hull City19.30 Tottenham-Newcastle

19.00 TÜMOSAN Konyaspor-Kocaelispor

21.30 Galatasaray-Göztepe

21.30 Gaziantep FK-ÇAYKUR Rizespor

19.00 İstanbulspor-Fatih Karagümrük

19.00 Metro Holding Kayserispor-Bursaspor

21.30 Batman Petrolspor-Sivasspor

21.30 Mardin 1969 Spor-Vanspor FK

İNGİLTERE PREMIER LİG

14.30 Liverpool-Nottingham Forest

17.00 Bournemouth-Everton

17.00 Coventry-Hull City

19.30 Tottenham-Newcastle

İSPANYA LA LIGA18.00 Levante-Real Betis20.00 Real Sociedad-Espanyol22.30 Sevilla-Atletico MadridİTALYA SERIE A19.30 Fiorentina-Frosinone19.30 Monza-Udinese19.30 Sassuolo-Torino21.45 Juventus-ParmaFRANSA LIGUE 118.15 Strasbourg-Lens21.45 Auxerre-Angers21.45 Brest-Toulouse21.45 Lorient-Troyes21.45 Lyon-Le HavreALMANYA BUNDESLIGA16.30 Elversberg-Bayer Leverkusen16.30 Köln-Hoffenheim16.30 Leipzig-M'gladbach16.30 Mainz-Paderborn16.30 Union Berlin-E. Frankfurt19.30 Borussia Dortmund-HamburgHOLLANDA EREDIVISIE17.30 Excelsior-Sparta Rotterdam19.45 AZ Alkmaar-Go Ahead22.00 Zwolle-NEC NijmegenPORTEKİZ PREMIER LİG17.30 Alverca-Santa Clara17.30 Arouca-Maritimo20.00 Viseu-Porto

18.00 Levante-Real Betis

20.00 Real Sociedad-Espanyol

22.30 Sevilla-Atletico Madrid

19.30 Fiorentina-Frosinone

19.30 Sassuolo-Torino

18.15 Strasbourg-Lens

16.30 Elversberg-Bayer Leverkusen

16.30 Köln-Hoffenheim

16.30 Leipzig-M'gladbach

16.30 Mainz-Paderborn

16.30 Union Berlin-E. Frankfurt

19.30 Borussia Dortmund-Hamburg

17.30 Excelsior-Sparta Rotterdam

19.45 AZ Alkmaar-Go Ahead

22.00 Zwolle-NEC Nijmegen

PORTEKİZ PREMIER LİG

17.30 Alverca-Santa Clara

17.30 Arouca-Maritimo

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/galeri/bugunku-maclar-29-agustos-bu-aksam-kimin-maci-var-saat-kacta-hangi-kanalda-trendyol-super-lig-1-lig-ingiltere-premier-7650391

Related Posts

FB BASKET MAÇI CANLI YAYIN KANALI: Fenerbahçe Tarfin – Zalgiris Kaunas maçı ne zaman saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?

THY EuroLeague’de Fenerbahçe Tarfin, 5. hafta karşılaşmasında Zalgiris Kaunas ile parkede buluşuyor. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak mücadelede sarı-lacivertliler, Litvanya ekibi karşısında galibiyet elde ederek ligdeki iddiasını sürdürmek istiyor.…

AÖF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ 2026-2027: AÖF kayıt yenileme ne zaman bitiyor, son tarih hangi gün?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde yeni akademik yıl heyecanı başladı. 2026-2027 eğitim-öğretim dönemi kapsamında ön lisans ve lisans eğitimlerine devam eden binlerce öğrenci için kayıt yenileme maratonu tüm hızıyla sürüyor. AÖF…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir